młyny do tworzyw

Recykling jest nie tylko modą, ale także naturalną i bardzo zresztą opłacaną koniecznością w dzisiejszych czasach. Produkujemy tyle śmieci, które mogą być ponownie przetwarzane, że niezwykłym marnotrawstwem byłoby nie zająć się przywracaniem wyrzucanych do śmieci potencjalnych źródeł surowców do ich pierwotnej używalności. Do tego celu służą między innymi specjalnie przystosowane młyny do tworzyw, dzięki którym jesteśmy w stanie różnego rodzaju plastikowe odpadki przerabiać na granulat bardzo użyteczny do realizacji kolejnych prac wykonywanych z mas plastycznych. Młyny do tworzyw są produkowane przez wytwarzającą także wiele innych rozwiązań recyklingowych firmę Metal-Chem.

windy do restauracji

Restauracje zazwyczaj nie kojarzą się z obiektami, które znajdują się na wielu poziomach. Jednak są takie przypadki, że albo restauracja zajmuje więcej niż jedno piętro, albo jest możliwość zorganizowania do niej osobnego dostępu na przykład poprzez specjalne windy do restauracji, którymi można wjechać do danej restauracji z poziomu parteru lub też innego miejsca w danym centrum handlowym, biznesowym lub innym obiekcie. Windy do restauracji oczywiście nie różnią się pod względem użytkowym od wielu innych wind osobowych, a jedyna ich specyfika polega na tym, że po prostu stosowane są w obiektach restauracyjnych. Bogatą ofertę różnego rodzaju wind osobowych, jak również towarowych i przemysłowych, posiada zajmująca się ich wytwarzaniem firma Raczkowski.

Usługi specjalistów od obróbki metalu
brak zdjęcia

Nasza firma od wielu lat rozwija innowacyjne usługi związane z obróbką metali i innych materiałów. Nasza oferta skierowana jest do szerokiego grona przedsiębiorstw przemysłowych, ale takżę dla klientów indywidualnych. W naszej ofercie znajduje się szeroki pakiet usług profesjonalnych, w tym frezowanie i cięcie CNC, stożkowanie rur, obróbka skrawaniem, spawanie i zgrzewanie, toczenie i cięcie laserem. Posiadamy bardzo profesjonalny park maszynowy, który jest regularnie uzupełniany o nowe maszyny, umożliwiające realizację takich skomplikowanych prac jak cięcie laserem czy stożkowanie rur. Regularnie rozszerzamy naszą ofertę o nowe usługi, dostosowane do zmieniających się potrzeb naszych klientów. W ofercie firmy znajdują się także różnorodne usługi eksperckie oraz pomoc w serwisie urzącdzeń. Szczegóły naszej działalności oraz opis parku maszynowego znajdują sie na stornie internetowej przedsiębiorstwa.

owijarki do palet

Filmat to prężnie rozwijająca się firma, która od wielu lat dostarcza na rynek profesjonalnych urządzeń oraz maszyn (takich jak owijarki do palet), które mogą być wykorzystywane w różnych dziedzinach gospodarki. W prowadzeniu naszej działalności kierujemy się głównie kwalifikacjami, a także odpowiednio rozbudowaną wiedzą, co pozwala nam na uzyskiwanie wspaniałych efektów pracy, jakimi są wysokojakościowe artykuły. Dzięki temu oraz możliwości przystosowania się do indywidualnych potrzeb klientów, zyskujemy dużą popularność i uznanie na rynku, które potrzebne jest nam do dalszego budowania solidnego wizerunku naszej firmy. Serdecznie Państwa zapraszamy do lepszego zapoznania się z naszą bogatą ofertą na witrynie internetowej, a także do nawiązania z nami bliskiej współpracy. Mamy nadzieję, że nasze artykuły (w tym owijarki do palet) będą dla Państwa stanowiły niezwykle miłe zaskoczenie i spełnią Państwa wszelkie wymagania oraz oczekiwania względem ich jakości, a także ich klasy wykonania.

Meisterhafte Kühllösungen für Rechenzentren.
brak zdjęcia

Setzen Sie unsere Kühllösungen für Rechenzentren ein um auf Nummer Sicher zu gehen – eine Überhitzung bedeutet den Tot für Ihre Daten. Ein gut Gekühltes Rechnerraum ist sehr wichtig für die Sicherheit der Systeme, aber auch für die Leistung der Rechner. Überhitzte Rechner arbeiten Langsam und sind sehr anfällig für defekte. Unsere Kühllösungen für Rechenzentren sind immer perfekt abgestimmt für die Leistung der kompletten Anlage, so dass Die Temperatur immer Stabil bleibt. Auch wenn es sich um kleine Server Handelt sind unsere Kühllösungen für Rechenzentren die geeignete Alternative für einfache Laute Lüfter.

Systemy chłodnicze i do klimatyzacji
brak zdjęcia

Bez nowoczesnego chłodzenia lub klimatyzacji trudno wyobrazić sobie dzisiaj praktycznie każdą dziedzinę życia oraz przemysłu. Duże zapotrzebowanie na tego typu instalacje sprawia, że duże znaczenie ma sprawność i wydajność takich urządzeń jak agregaty czy sprężarki chłodnicze. Odpowiadają one za właściwe działanie całej instalacji chłodzącej, dlatego warto wybierać tylko produkty dobrej jakości. Firma Lodo"s od wielu lat sprzedaje, a także montuje elementy systemów chłodniczych oraz klimatyzacji. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają duże doświadczenie w tej dziedzinie. W naszej ofercie znaleźć można wiele profesjonalnie wykonanych produktów, takich jak sprężarki chłodnicze, drzwi, szafki czy chłodnie przemysłowe. Gwarantujemy najwyższą jakość oraz niezawodność. Projektujemy i instalujemy systemy chłodzenia i klimatyzacji w różnych obiektach tak, by gwarantowały komfort i spełniały wszystkie oczekiwania klienta. Wykorzystujemy przy tym najnowocześniejszą i bardzo skuteczną technologię. Oferujemy również przeglądy i serwis podobnych instalacji.

Precision parts for rail, marine
brak zdjęcia

Electrical parts are crucial in constructing trains, brake or load systems. To be sure about safety, you should choose components made with highest precision. Parts made in Dellner Components are a good choice. Why? The company has experience of over two decades and has made subsystems for marine, oil and gas, industrial use as well are parts for trains and train connection systems. Their parts are precisely tested and well designed. The components are delivered to every location in the world but before this they are tested considering many different conditions. The priority of the company is to make electrical parts with precision. Parts for trains and other machines have to tested including leaking and funcional coupling so you can rely on them.

Pompa ciepła- nowoczesna forma ogrzewania
pompa ciepła - http://kociołcenowy.pl/odnawialne-zrodla-energii/1403-pompa-ciepla-defro-pc-eco-250.html

Pompa ciepła jest maszyną, która przepompowuje ciepło z obszaru o niższej temperaturze, do obszaru o wyższej temperaturze. Jest to alternatywna forma pozyskiwania energii, pompa ciepła jest doskonałym rozwiązaniem do wykorzystywania energii odnawialnej. Dzięki niej odciążamy środowisko naturalne, stajemy się niezależni i oszczędzamy własne pieniądze. Firma INSTAL, działająca na rynku w województwie małopolskim od 18 lat, oferuje swoim klientom urządzenia branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej w najwyższej jakości. Posiadamy niesamowicie duży asortyment, w którym znajdują się między innymi kotły gazowe, kotły na paliwa stałe, pompy ciepła, grzejniki stalowe i aluminiowe, zawory, instalacje, nagrzewnice, akcesoria hydrauliczne, narzędzia instalatorskie, kolektory słoneczne i wiele innych. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą oraz zachęcamy do współpracy!

Już teraz skanowanie 3d wykonamy profesjonalnie!
brak zdjęcia

Wrocławska firma e-Prototypy S.A. prowadzi swoją działalność w obrębie wąskiej branży usług, jaką jest skanowanie 3d. Swoje działania w ramach skanowanie 3d podmiot ten wykonuje z zastosowaniem najnowocześniejszych metod w tym obszarze, stawiając na innowacyjność, efektywność, solidną jakość. To zaś jest tu zagwarantowane każdorazowo dzięki wpływowi kilku komponentów. Mianowicie nowoczesnym i wielofunkcyjnym skanerom i innym maszynom tu wykorzystywanym, ale i dzięki pracującym tu ludziom. Podmiot ten wreszcie niemalże błyskawicznie zrealizuje każde zamówienie, co sprawia, że właśnie tu zamawiając daną usługę zawsze możemy liczyć na jej planowe wykonanie bez zbędnej zwłoki czasowej na bardzo dobrym poziomie.

Zasuwy klinowe i armatura przemysłowa w ofercie Ferron
brak zdjęcia

Ferron jest przedsiębiorstwem oferującym kolana hamburskie, zawory kulowe i kołnierzowe oraz zasuwy klinowe. Długoletnie doświadczenie w branży, potwierdzone zawarciem wielu kontraktów handlowych sprawia, że świadczone usługi osiągają wysokie standardy jakościowe. Pracownicy firmy są pasjonatami branży armatury przemysłowej, dlatego zamawiane w firmie kolana hamburskie, zasuwy klinowe, czy zawory pochodzą tylko od najlepszych producentów. Produkty są sprawdzane przez obsługę sklepu, dzięki czemu wysyłany towar jest bardzo wysokiej jakości. Ferron oferuje dostawy własnym transportem co znacznie przyspiesza czas dostarczenia towaru.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3