Skuteczne wykrywanie podsłuchów w domach i biurach
http://www.a-b-i.com.pl

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w branży bezpieczeństwa informacji. W dzisiejszych czasach założenie podsłuchu jest prostsze niż się wielu z nas wydaje. Nie potrzeba wielkiej wiedzy, aby to zrobić. Jeśli uważasz, że tak podsłuch został zamontowany w twoim otoczeniu zdaj się na naszą pomoc. Szybko dotrzemy na miejsce i do pracy włączymy nasze wykrywacze podsłuchów, które bez żadnego problemu wykryją nawet najmniejszą pluskwę. Nie czekaj i już dziś zdecyduj się na naszą pomoc. Warto sięgnąć po wykrywacze podsłuchów. Pamiętaj, że bezpieczeństwo twoja jak i twoich bliskich powinno być tutaj sprawą priorytetową. Często nie warto ryzykować.

Ekoryniec sprzedaje i montuje pompy ciepła
brak zdjęcia

Pompa ciepła jest nowoczesnym i ekologicznym rozwiązaniem w dziedzinie ciepłownictwa. Firma Ekoryniec podążając za nowościami technologicznymi, oferuje swoim klientom kompletne usługi w dziedzinie dystrybucji i montażu instalacji. Pompa ciepła jako bardzo wydajne urządzenie grzewcze sprawdza się w ogrzewaniu domów jednorodzinnych, małych osiedli a także budynków użyteczności publicznej. Ekoryniec może pochwalić się trzystoma udanymi realizacjami instalacji pomp ciepła. Jako przedsiębiorstwo pragnące świadczyć usługi tylko na najwyższym poziomie, Ekoryniec oferuje sprzęt najlepszych producentów światowych.

Aparaty na bezdech od firmy Sanora.
brak zdjęcia

Firma Sanora jest już od 20 lat importerem sprzętu medycznego, który również jest, w tej firmie sprzedawany. Specjalnością tej firmy jest sprzęt medyczny, który służy do terapii, a także kontrolowania układu oddechowego. W firmie Sanora dostępny jest na przykład aparat na bezdech. Celem firmy jest zapewnienie najepszej obsługi klientów prywatnych, a także biznesowych. Jest tu gwarantowana profesjonalna pomoc, a w ofercie możemy znaleźć między innymi aparat na bezdech, wentylację nieinwazyjną, a także preparaty na chrapanie. Oferta tej firmy dostępna jest, na stronie internetowej. Zapraszamy do skorzystania z oferty i życzymy zdrowia.

Agregaty prądotwórcze - profesjonalny dostawca
brak zdjęcia

Nasza firma zajmuje się sprzedażą sprzętu takiego jak generatory prądotwórcze. Nasze agregaty prądotwórcze to wysokiej jakości urządzenia, które są niemal niezawodne. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami, dzięki czemu nasze agregaty prądotwórcze nie zawiodą nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym priorytetem jest duża moc i funkcjonalność w użytkowaniu sprzedawanych przez nas urządzeń. Jesteśmy solidną firmą, która posiada indywidualne podejście do każdego zamówienia. Nasi pracownicy to specjaliści w dziedzinie agregatów prądotwórczych, dlatego ich rady w wyborze sprzętu są niezwykle cenne.

silniki do łodzi wędkarskich

Urządzenia marki HasWing, których sprzedażą zajmuje się firma Sonar, to idealne dla osób aktywnych silniki do łodzi wędkarskich i pontonów. Są one przystępne cenowo a jednocześnie niezawodne i wykonane z dbałością o najwyższą jakość. Firma Sonar ma także w swoim asortymencie inne przydatne wędkarzom i miłośnikom spędzania czasu na wodzie urządzenia. Kupując tu silniki do łodzi wędkarskich, warto się od razu zaopatrzyć w zapewniające wielogodzinną pracę akumulatory żelowe oraz konserwujące ładowarki UltiPower, które znacząco wydłużą żywotność podłączanych do nich urządzeń. Produkty oferowane przez Sonar są dokładnie opisane na stronie internetowej a można je nabyć w sklepie firmowym w Drzewicy.

Dedykowany serwis nawigacji Tomtom
brak zdjęcia

Obecnie niemal każdy z nas w swoim posiadaniu ma nawigację samochodową i jest to zrozumiałe. Jeśli ty również należysz do tej grupy, a do tego twoja nawigacja uległa uszkodzeniu - nie martw się i nie nie planuj zakupu nowej. Wystarczy zgłosić się do nas, a tutaj nasz serwis Tomtom naprawi twoje urządzenie tej marki i przywróci je do działania. Jesteśmy serwisem pogwarancyjnym, a w związku z tym swoim klientom oferujemy atrakcyjne ceny. Mamy pewność, że nasz serwis Tomtom poradzi sobie z każdym GPSem tak tej wiodącej na rynku firmy, jak i wszystkich pozostałych marek. Sprawdź na wlasnej skórze jak skuteczni są nasi pracownicy.

Firma SOL - SYS systemy solarne i jej oferta.
brak zdjęcia

SOL - SYS systemy solarne to firma mająca w ofercie rozwiązania w dziedzinie odnawialnych źródeł energii ale nie tylko, bo także ekologii i ograniczenia zużycia energii. SOL - SYS systemy solarne kolektory słoneczne śląsk ma w ofercie kolektory słoneczne, pompy ciepła, ogrzewanie podłogowe oraz wentylację mechaniczną. Firma to też fotowoltaika, rekuperacja i inteligentny dom. Firma współpracuje tylko z najlepszymi producentami. Gwarantuje przy tym najwyższą jakość i komponentów i usług. SOL - SYS systemy solarne kolektory słoneczne śląsk to komfort, rzetelność i solidne wykonanie od projektu po montaż.

Eticod produkuje opaski identyfikacyjne na rękę i systemy identyfikacji towarów
brak zdjęcia

Eticod jest przedsiębiorstwem dbającym o profesjonalne etykietowanie towarów. W ofercie firma posiada także opaski identyfikacyjne na rękę, które usprawniają zarządzanie dużą załogą personelu w przedsiębiorstwie czy fabryce. Opaski identyfikacyjne na rękę są także używane w szpitalach i ośrodkach zdrowia do identyfikowania pacjentów. Wpływa to wydatnie na poprawienie bezpieczeństwa, ponieważ eliminują błędy lekarskie i pielęgniarskie. Eticod jest przedsiębiorstwem świadczącym wysokiej jakości usługi a jej klienci chwalą firmę za jej usługi. Podążanie za nowościami technologicznymi pozwala firmie na zachowanie konkurencyjności na rynku.

Z REDO wygładzisz każdą powierzchnię!
brak zdjęcia

Proces szlifowania zrewolucjonizowały produkty REDO. Firma wytwarza i sprzedaje narzędzia ścierne marki 3M,taśmy i kleje przemysłowe 3M oraz artykuły BHP. Dzięki urządzeniom REDO(wałki, szczotki, dyski i pasy bezkońcowe)możliwa jest precyzyjna obróbka powierzchni a proces szlifowania nabiera nowego znaczenia. Rozwiązania proponowane przez firmę wykorzystywane są miedzy innymi w przemyśle drzewnym, motoryzacyjnym i metalowym. Nowością wprowadzaną na rynek są Tarcze do Cięcia CubitronII i tarcza szlifierska CubitronII. Dzięki materiałom ściernym REDO wykonasz prace blacharsko lakiernicze, usuniesz rdzę i naloty i wypolerujesz lakier!

Kabina lakiernicza Cameoline Ecco – opcje dodatkowe
brak zdjęcia

Kabina lakiernicza to jeden z produktów wchodzących do oferty firmy KACZYŃSKI SERVICE. Jej przeznaczeniem jest lakierowanie w technologii lakierów wodnych. Posiada dwuletnią gwarancję. Klienci mają możliwość wyboru opcji dodatkowych kabiny, które pozwalają na ich modyfikację stosownie do konkretnych potrzeb klienta. Oferowana kabina lakiernicza może zostać wydłużona, podwyższona i dodatkowo oświetlona. Co więcej, klientom proponuje się także zamianę na palnik gazowy bądź innowacyjny elektroniczny system sterowania oraz kanały wentylacyjne i komin spalinowy. Warto zapoznać się z dokładną ofertą na stronie internetowej cameoline.pl.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3