Klamki dopasowane do drzwi Twojego domu
klamki drzwiowe - http://klamki-drzwiowe.eu/o-nas

Drzwi znajdujące się w naszych domach czy biurach stanowią ważny element aranżacyjny, a klamki drzwiowe są jego ważnym uzupełnieniem. Sklep internetowy Klamki - Drzwiowe.Eu oferuje swoim klientom funkcjonalne i oryginalne zewnętrzne i wewnętrzne klamki drzwiowe, dostosowane do stylu drzwi i charakteru wnętrza. Sa to produkty wykonane z materiału najwyższej jakości, dzięki czemu będą służyć i cieszyć oko przez długie lata. Oprócz klamek, sklep oferuje szyldy drzwiowe i inne akcesoria typu: zamki drzwiowe, wizjery, zawiasy drzwiowe, osłonki na zawiasy, stopki drzwiowe, tuleje i samozamykacze. Klamki - Drzwiowe.Eu to najwyższa jakość i najlepsza cena na rynku.

Strzecha - dla Twojego domu, stajni lub domku gospodarczego!
strzecha - http://trzcinomania.pl

Uwielbiamy klasyczne i tradycyjne rozwiązania. Ale najważniejszym aspektem dla nas jest ekologia. Wszystkim projektującym swoje dachy proponujemy więc bardzo zdrowe, ekologiczne i dobrze znane rozwiązanie jakim jest nasza strzecha. Wykonana ona została z wyselekcjonowanych surowców. Przygotowaliśmy ją specjalnie z myślą o Twoim domu i dlatego nasza strzecha jest odporna na takie czynniki atmosferyczne jak burze, pożary, obfite deszcze czy grad, oraz na wiele niepożądanych czynników mechanicznych. Strzecha to świetne rozwiązanie także pod względem niezwykłego designu i wyglądu, który cieszy wszystkich oczy.

Zęby sztuczne czy prawdziwe a nie widać różnicy
brak zdjęcia

Używanie protez w zastępstwie zębów naturalnych jest czymś wstydliwym. Muszą być naprawdę dobrze wykonane aby człowiek zdecydował się je nosić. I najlepiej jest, gdy nie można ich odróżnić od prawdziwych. JHProtetyk w Gdańsku świadczy usługi na najwyższym poziomie z materiałów tradycyjnych i bardzo wysokiej jakości. protetyka gdańsk JHProtetyk wykonuje protezy ceramiczne, ze złota, plastiku i wiele innych. Dzisiejsza technologia protetyczna pozwala wykonywać protezy ceramiczne bezmetalowe. Stosowane materiały powodują, że protetyka gdańsk może przyjąć każde zamówienie. Reszta dostosowania to już drobiazg.

Produkujemy i sprzedajemy szafy sterownicze
brak zdjęcia

Przedsiębiorstwo INCOBEX ELPLAST zaczynało swoją działalność w branży elektrotechnicznej od handlu materiałami. Od lat prowadzimy sprzedaż akcesoriów elektrotechnicznych, od małych sterowników po wielkoformatowe szafy sterownicze. Długoletnie doświadczenie w branży, pozwoliło nam na uruchomienie produkcji na terenie Bielska-Białej. Posiadanie własnego zakładu produkcyjnego, umożliwiło nam realizowanie specjalnych zamówień na szafy sterownicze, używane w energetyce i telekomunikacji. Posiadamy grono zadowolonych klientów, a realizowane przez nas zamówienia, przyczyniają się do podniesienia standardów obsługi w naszej branży.

www.hussar-trans.com - transport niskopodwoziowy
brak zdjęcia

Hussar-Trans działa na terenie województwa dolnośląskiego, zajmuje się transportem ponadnormatywnym. Do transportu wielu ciężkich maszyn, silosów wymagany specjalistyczny transport niskopodwoziowy. Firma posiada specjalistyczny sprzęt wyposażony w HDS, co zwiększa jej konkurencyjność. Zajmuje się nie tylko specjalistycznym transportem drogowym, ale usługami dźwigowymi. Posiada stałe zezwolenia wymagane do transportu niskopodwoziowego i ponadgabarytowego. Transport niskopodwoziowy i HDS są głównymi usługami firmy. HUSSAR-Trans posiada wiele referencji od zadowolonych Klientów za usługi transportowe i dźwigowe.

Doskonały skład naukowych publikacji
brak zdjęcia

Group Media to znana w branży wydawniczej firma. To doświadczone przedsiębiorstwo od wielu lat współpracuje z wieloma wydawnictwami i firmami, gwarantując wysoką jakość i terminowość wykonania danego zlecenia. W swojej bogatej ofercie znajdują się m.in. skład naukowych publikacji (książka, broszura, nawet felieton), gdzie charakterystyczne dla tej firmy jest staranne wykonanie każdego elementu w tym procesie, z dbałością o każdy szczegół. Profesjonaliści zatrudnienie w Group Media to gwarancja, że skład publikacji zostanie wykonany z najwyższym standardem usług.

Pomiar szczelności Blower Door Test
brak zdjęcia

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą www.solwenti.pl! Nasza praca jest jednocześnie naszą pasją, dzięki czemu nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, szukamy nowych rozwiązań i oferujemy usługi na najwyższym możliwym poziomie. Oferujemy Państwu pomiary szczelności metodą Blower Door Test. Blower Door Test to nowoczesna metoda pozwalająca na pomiar w budynkach nowych (w stanie surowym zamkniętym) i w tych już zamieszkanych. Ta metoda pozwala szybko, skutecznie, precyzyjnie, niedrogo i nieinwazyjnie określić szczelność budynku. Firma SOLWENTI to specjalista od pomiaru szczelności budynków!

Zaprojektuj swój piękny ogród z profesjonalistą!

GARDENWIZJA to profesjonalna marka skupiająca wykwalifikowanych ludzi z pasją. Główny zadaniem i też obiektem zainteresowań tej firmy są ogrody. Nowy Targ to miejsce, gdzie profesjonaliści świadczą swoje zaawansowane usługi. Kompleksowa aranżacja ogrodów i terenów zielonych odbywa się tutaj niezależnie od tego czy są one juz stworzone, czy też tworzone przez pracowników GARDENWIZJI. Dzięki temu, że markę zasilają specjaliści, klienci mogą liczyć na zadowalający efekt i przepiękne ogrody (Nowy Targ). Do tego warto dodać, że proponują oni także atrakcyjną cenę, jaka płacona jest za wykonaną na czas pracę.

Sn-promet jest producentem urządzeń elektrotechnicznych
brak zdjęcia

Sn-promet jest największym w kraju producentem i dystrybutorem sprzętu elektrotechnicznego. Swoim kontrahentom firma oferuje łączniki krzywkowe, przyciski sterownicze, lampy sygnalizacyjne i wszelki sprzęt elektrotechniczny, używany w przemyśle. Sn-promet działa na rynku polskim od lat pięćdziesiątych i początkowo oferowało drobną galanterię metalową. Obecnie stałe podnoszenie możliwości produkcyjnych zaowocowało rozwinięciem produkcji. Łączniki krzywkowe produkowane są według nowych technologii i spełniają wszelkie normy jakościowe i certyfikaty obowiązujące w Europie. Przedsiębiorstwo posiada odbiorców w całym kraju.

Czuj się bezpiecznie. Agencja ochrony
brak zdjęcia

Poczucie bezpieczeństwa jest jednym z podstawowych potrzeb człowieka. Nikt nie jest wstanie rzetelnie pracować gdy, wie, iż ciąży nad nim zagrożenie. Komfort może zwiększyć agencja ochrony. Katowice są miejscem pracy specjalistów z EZT. Firma oferuje kompleksowe działanie z zakresu ochrony mienia jak i osób. Indywidualne podejście do klienta oraz wieloletnie doświadczenie zmniejsza zagrożenie do minimum. Skuteczność firmy wynika ze strategicznego posługiwania się monitoringiem jak i fizycznymi zabezpieczeniami przez co, jest to profesjonalna agencja ochrony. Katowice mimo usilnej pracy państwowych funkcjonariuszy, wciąż niesie żyjącym tam obywatelom wiele nieprzewidzianych zagrożeń. Ochroniarze EZT zadbają o bezpieczeństwo, niezależnie od Twoich potrzeb.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17