Sprzedaż urządzeń do systemów przeciwpożarowych
brak zdjęcia

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń znajdujących zastosowanie w tworzeniu kompleksowych systemów ochrony przeciwpożarowej. W naszej internetowej platformie sprzedażowej dostępne są czujniki, zawory, a także węże i armatura przeciwpożarowa. Sklep internetowy prowadzony jest przez specjalistów posiadających wyczerpującą wiedzę na temat oferowanego asortymentu. Nasi pracownicy pomagają dobrać odpowiednie tryskacze i czujniki do każdego rodzaju przestrzeni. Na nowoczesny system ochrony przeciwpożarowej składają się zarówno podzespoły elektroniczne, jak i armatura przeciwpożarowa. Sklep posiada w ofercie całościowe wyposażenie do instalacji ochronnych, a urządzenia pochodzą od uznanych światowych producentów i objęte są oryginalną gwarancją. W prowadzonym sklepie internetowym znajdują się w stałej ofercie tryskacze, węże elastyczne i rury stalowe, a także elementy instalacyjne oraz czujniki czy podzespoły elektroniczne. Wszystkie zamówienia realizowane są bardzo sprawnie, a firma przystosowana jest do realizacji nawet największych dostaw wyposażenia do instalacji przeciwpożarowych.

Audyt logistyczny w magazynach firmowych
brak zdjęcia

Usługi związane z logistyką, jak też z pracami transportowymi wewnątrz zakładów oferuje firma Seito, realizująca zadania na rzecz innych podmiotów od ponad dwudziestu lat. Jest to duża, rozwinięta firma, która zatrudnia ponad tysiąc osób, dlatego jest w stanie wykonywać wiele prac jednocześnie. W zakresie proponowanych usług znajduje się między innymi audyt logistyczny, który jest przeprowadzany na zlecenie konkretnych podmiotów, jak też firm. Audyt logistyczny polega na skontrolowaniu wszystkich procesów zachodzących podczas prac związanych z logistyką, w tym wydajności pracy, stanu technicznego użytkowanych pojazdów czy też kompetencji zatrudnionych w danym zakładzie osób. Firma Seito zatrudnia doświadczonych kontrolerów, dlatego wszystkie badania i testy są przeprowadzane profesjonalnie i z uwzględnieniem niezbędnych szczegółów. Audyt obejmuje również sprawdzanie dokumentacji pod kątem jej poprawności formalnej. W razie wykrycia nieprawidłowości wskazywane są środki, które pomogą je usunąć.

regeneracja wałów

Firma Certech wyspecjalizowała się w regeneracji wałów, nanoszeniu powłok chromowych i wolframowych oraz w natrysku cieplnym metali i ich stopów. Regeneracja wałów pozwala na powtórne wykorzystanie tych drogich elementów, które zużywają się w czasie wieloletniej, intensywnej pracy. Wały napędowe są stosowane w samochodach ciężarowych i dostawczych, mających napęd na tylne koła lub na obie osie. Stosuje się je także w pojazdach osobowych. Są one także wykorzystywane w autobusach, maszynach rolniczych, ładowarkach, koparkach i w wielu pojazdach specjalistycznych. Wały napędowe znoszą bardzo duże obciążenia w czasie pracy i muszą pracować w oleju, który musi być terminowo wymieniany. Regeneracja wałów polega na odnowieniu ich zębatek, połączeń, obudowy, filtrów olejowych, a nawet na nałożeniu na nie nowej warstwy metalu. Po zastosowaniu nowego oleju, zregenerowany wał napędowy będzie pracował tak, jak nowy. Dzięki regeneracji można sporo zaoszczędzić i wykorzystywać samochód, pojazd specjalistyczny lub maszynę jeszcze przez wiele lat.

Play-lotto - zrealizuj swoje najskrytsze marzenia
brak zdjęcia

Marzeniem wielu z nas jest tak skreślić odpowiedni zestaw liczb, by zgarnąć wygraną w dużej kumulacji oferowanej w polskim lotto. Przed niemal każdym losowaniem ustawiają się przed kolekturami ogromne kolejki, a każdy ma nadzieję, że to on będzie tym szczęśliwcem, który będzie mógł cieszyć się z głównej wygranej. Na terenie Unii Europejskiej i USA organizowane są podobne loterie, z tym że tam wygrane są o wiele wyższe. Nasz serwis został stworzony z myślą o wszystkich fanach dużych wygranych w lotto. Dzięki rejestracji w nim otwierają się przed tobą możliwości uczestnictwa w grach takich jak choćby power ball. Nasza oferta obejmuje obecnie kilkanaście gier liczbowych z wielu krajów Unii Europejskiej i USA. Power ball jest jedną z najbardziej znanych gier liczbowych, w których można wygrać setki milionów. Daj sobie szansę na tak ogromną wygraną i dostatnie życie. Zarejestruj się w naszym serwisie i po prostu graj.

Skuteczne i przydatne metody zliczania klientów
brak zdjęcia

Inquel to warszawska firma, która oferuje sprawdzone rozwiązania z dziedziny zliczania klientów. Liczenie ludzi ma ogromne znaczenie dla osób, które zarządzają sieciami sklepów i galeriami handlowymi. Dzięki niemu managerowie mogą na bieżąco analizować zainteresowanie klientów placówkami, ich reakcje na nowe kolekcje czy kampanie reklamowe. Liczenie ludzi daje przede wszystkim możliwość maksymalnego zwiększenia zysków firmy z danego punktu sprzedaży. Wszystko dzięki temu, że można na bieżąco kontrolować ilość klientów i współczynniki konwersji, a dzięki temu lepiej dostosowywać placówkę do specyfiki danego, lokalnego rynku. Liczenie ludzi pozwala także na wybór odpowiednich miejsc do prowadzenia działalności. Wiadomo dzięki niemu, czy opłaca się wynajmować powierzchnie sprzedażowe w określonych lokalizacjach. Kiedy dane nie pokrywają się z ofertą operatora galerii, można z nim negocjować ceny za najem, co również jest rozwiązaniem korzystnym dla firmy, która dysponuje twardymi danymi, uzyskanymi dzięki nowoczesnym systemom zliczania klientów.

Ostatnia podróż naszych zmarłych...
brak zdjęcia

Śmierć jest nieuniknioną częścią naszego życia. Jako taka - czeka każdego z nas. Jednak ze śmiercią nie można się łatwo pogodzić. Nigdy też nie jest się na nią w stu procentach przygotowanym. Śmierć, choć nieunikniona - jest dla nas pojęciem obcym, tajemniczym i przerażającym. Śmierć też, poza wymiarem duchowy ma też swój wymiar materialno-fizyczny. Przykre, ale ze śmiercią wiąże się mnóstwo formalności - w tym ta najważniejsza - organizacja pogrzebu. Transport zwłok to jeden z tych obowiązków, których dopełnić trzeba, jeżeli chcemy, by nasz zmarły spoczął w miejscu innym, niż to, w którym spotkała go śmierć. Czasami w grę wchodzi również transport zwłok zza granicy. Nikt przecież nie chce zostawić swojego ukochanego zmarłego w obcym kraju i w obcej ziemi. Jednak taki transport obwarowany jest wieloma przepisami - lepiej jest zlecić go profesjonalistom, którzy wszystkie formalności załatwią już za nas.

Produkcja akcesoriów identyfikacji wizualnej takich jak flagi i maszty
brak zdjęcia

Zajmujemy się produkcją masztów flagowych oraz akcesoriów prezentacyjnych wykorzystywanych w działaniach promocyjnych i marketingowych. Oferowane flagi państwowe i firmowe produkowane są z nowoczesnych materiałów, które charakteryzują się bardzo wysoką odpornością na wpływ warunków zewnętrznych. Materiał pokrywany jest dodatkowo odpowiednimi powłokami powodującymi, że płótno nie odbarwia się i nie chłonie zanieczyszczeń z atmosfery. Wieloletnie doświadczenie w produkcji akcesoriów identyfikacyjnych pozwala nam oferować wyroby na najwyższym światowym poziomie jakości. W naszym sklepie firmowym dostępne są flagi państwowe oraz firmowe w wielu rozmiarach i rodzajach. Ponadto jesteśmy przygotowani na realizację niestandardowych zamówień. Nasza linia technologiczna może zostać sprawnie przeprogramowana na potrzeby konkretnej realizacji i oczekiwań indywidualnych zamawiającego. Oferowane przez nas akcesoria identyfikacji wizualnej czy wyroby prezentacyjne sprzyjają działaniom promocyjnym i podnoszą prestiż przedsiębiorstwa.

Amodit - sprawny i pewny obieg faktur
brak zdjęcia

Faktury są dokumentem księgowym, który występuje w każdej firmie. Na ich podstawie dokonuje się rozliczeń pomiędzy przedsiębiorcami, ich klientami, a także w organach skarbowych. Jest więc to jeden z najważniejszych dokumentów, jakimi posługuje się firma. Warto więc poświęcić czas i energię, by zapewnić odpowiedni obieg faktur w przedsiębiorstwie. Amodit proponuje ci wprowadzenie rozwiązania opartego na elektronicznym przetwarzaniu dokumentów. Dzięki wprowadzeniu cyfrowych wersji faktur zyskujesz pewność, że żadna z nich nie zaginie, a ponadto oszczędzasz pieniądze z powodu braku konieczności drukowania tych dokumentów. Przestaw się na rozliczanie twych płatności na podstawie dokumentów elektronicznych, a przekonasz się, jak bardzo ułatwi to funkcjonowanie twojej firmy. Elektroniczny obieg faktur jest coraz częściej wykorzystywany przez firmy. Także i ty możesz skorzystać z jego dobrodziejstw.

Multitouch - wejdź w interakcję za pomocą dotyku
brak zdjęcia

Świat zakochał się w urządzeniach, które obsługiwać można za pomocą dotyku. Jako że jest to jeden z najbardziej naturalnych sposobów obsługi różnego rodzaju urządzeń, przyjął się on również w rozwiązaniach typu komputer, czy smartfon. Możliwości wykorzystania interfejsu dotykowego jest jednak o wiele więcej. W naszej ofercie znajdziesz ogromny wybór rozwiązań prezentacyjnych opartych o interakcję przy pomocy zmysłu dotyku. Budujemy zaawansowane technologicznie rozwiązania, wśród nich wymienić należy np.: stoły dotykowe, ściany interaktywne, czy kioski multimedialne. Wszystkie proponowane przez nas rozwiązania, wykorzystane być mogą na wiele sposobów, które zależą jedynie od twoich indywidualnych potrzeb i fantazji. My dostarczamy ci najwyższej jakości sprzęt, a ty prezentujesz swoim klientom ofertę w nowy, innowacyjny sposób. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, w jaki sposób kioski multimedialne i inne proponowane przez nas rozwiązania, mogą przyczynić się do wzrostu atrakcyjności twojej oferty.

DC Perfect Card - cenne rozwiązania dla Twojej firmy!
brak zdjęcia

Prowadzisz własną firmę? Wiesz jak żmudnym obowiązkiem jest rcp czyli rejestracja czasu pracy! Nie można jej uniknąć, natomiast można zainwestować w rozwiązania, które ją ułatwią i przyspieszą! Jesteś zainteresowany? Zapoznaj się koniecznie z ofertą poznańskiej firmy DC Perfect Card! Znajdują się w niej plastikowe karty, dzięki którym rcp jest rzetelna, a pracownicy otrzymują właściwe wynagrodzenia! Są to niewielkie i lekkie nośniki informacji dotyczących urlopów, zwolnień lekarskich, przepracowanych nadgodzin oraz ewentualnych spóźnień! DC Perfect Card zadbało, aby były to produkty całkowicie bezpieczne! W tym celu posiadają one zabezpieczenia w formie hologramów, pasków magnetycznych oraz kodów kreskowych! Oferowane rozwiązania doskonale sprawdzą się w każdej firmie, niezależnie od jej wielkości i liczby zatrudnianych pracowników! Zainwestuj w niej i przekonaj się o ich skuteczności osobiście!

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18