Znak towarowy warto pieczołowicie chronić
brak zdjęcia

Znak towarowy jest bardzo często jednym z istotnych elementów wartości firmy, szczególnie, jeśli od lat (a czasem nawet od dziesięcioleci) jest znany i rozpoznawany przez klienta. Niejednokrotnie zdarza się, że bardzo wiele osób widząc dany znak towarowy na produkcie decyduje się na jego zakup, pamiętając o jakości wyrobów danej firmy, którą znają już ze swoich doświadczeń. Dlatego też warto chronić własny znak towarowy przed różnego rodzaju podróbkami i plagiatami oraz innymi działaniami, które mogą zaszkodzić reputacji naszej firmy. W takich działaniach ochronnych pomoże firma Sologo System.

gezogene netze

Das Unternehme Perfopol einer der besten Hersteller der Metalwaren. Wir herstellen zum Beispiel die gezogene Netze, die Zylindrische Öffnungen und die Geschweißte Drahtgitter. Jeder Produkt, der in unserem Geschäft ist, ist aus dem besten Stoff gemacht. Wir sorgen für die hochste Qualität und die sachliche Kundenbetreuung in jede Lage. Die gezogene Netze sind brauchbar in dem Bauwesen und in der Industrie. Sie können eine Teile der Maschinen oder des Schlotes sein. Wir wissen, dass die Vorausszetzungen des Kundes sind sehr groß, so die beste Mitarbeiter sind in unserem Unternehmen eingestellt.

Rejestracja bazy w GIODO z pomocą Freshmail
brak zdjęcia

Wiele firm zmuszonych jest gromadzić różnego rodzaju dane osobowe swoich klientów, które niekiedy są niezbędne do prowadzenia przez nie działalności biznesowej. Aby jedna baza danych była w pełni legalna, musi nastąpić rejestracja bazy w GIODO, czyli Głównym Inspektoracie Ochrony Danych Osobowych. Ponieważ rejestracja bazy w GIODO nie jest wyłącznie czynnością formalną, ale wymaga spełnienia przez bazę danych określonych wymagań w zakresie zabezpieczenia, bardzo często w procedurze tej pomagają firmom posiadającym zgłaszane do rejestracji bazy danych specjalistyczne podmioty, takie jak przedsiębiorstwo Freshmail.

Wykonywanie badań mikrobiologicznych
brak zdjęcia

Firma Bentley od lat działa w branży mikrobiologiczne i ma do zaoferowania sprzęt niezbędny przy hodowli zwierząt, jak też przy wprowadzaniu produktów pochodzenia zwierzęcego na rynek. Dostępny jest między innymi nowoczesny sprzęt do analizy, za którego pomocą przeprowadzana jest mikrobiologia mleka, co ma szczególne znaczenie dla sprzedawców mleka, którzy muszą dbać, by ich produkt był w pełni bezpieczny dla konsumentów. Mikrobiologia mleka przeprowadzana urządzeniami firmy Bentley pozwala między innymi ustalić ilość bakterii znajdujących się w tej substancji, jak też stwierdzić poziom białka w mleku.

Sprzedaż urządzeń do systemów przeciwpożarowych
brak zdjęcia

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń znajdujących zastosowanie w tworzeniu kompleksowych systemów ochrony przeciwpożarowej. W naszej internetowej platformie sprzedażowej dostępne są czujniki, zawory, a także węże i armatura przeciwpożarowa. Sklep internetowy prowadzony jest przez specjalistów posiadających wyczerpującą wiedzę na temat oferowanego asortymentu. Nasi pracownicy pomagają dobrać odpowiednie tryskacze i czujniki do każdego rodzaju przestrzeni. Na nowoczesny system ochrony przeciwpożarowej składają się zarówno podzespoły elektroniczne, jak i armatura przeciwpożarowa. Sklep posiada w ofercie całościowe wyposażenie do instalacji ochronnych, a urządzenia pochodzą od uznanych światowych producentów i objęte są oryginalną gwarancją. W prowadzonym sklepie internetowym znajdują się w stałej ofercie tryskacze, węże elastyczne i rury stalowe, a także elementy instalacyjne oraz czujniki czy podzespoły elektroniczne. Wszystkie zamówienia realizowane są bardzo sprawnie, a firma przystosowana jest do realizacji nawet największych dostaw wyposażenia do instalacji przeciwpożarowych.

Audyt logistyczny w magazynach firmowych
brak zdjęcia

Usługi związane z logistyką, jak też z pracami transportowymi wewnątrz zakładów oferuje firma Seito, realizująca zadania na rzecz innych podmiotów od ponad dwudziestu lat. Jest to duża, rozwinięta firma, która zatrudnia ponad tysiąc osób, dlatego jest w stanie wykonywać wiele prac jednocześnie. W zakresie proponowanych usług znajduje się między innymi audyt logistyczny, który jest przeprowadzany na zlecenie konkretnych podmiotów, jak też firm. Audyt logistyczny polega na skontrolowaniu wszystkich procesów zachodzących podczas prac związanych z logistyką, w tym wydajności pracy, stanu technicznego użytkowanych pojazdów czy też kompetencji zatrudnionych w danym zakładzie osób. Firma Seito zatrudnia doświadczonych kontrolerów, dlatego wszystkie badania i testy są przeprowadzane profesjonalnie i z uwzględnieniem niezbędnych szczegółów. Audyt obejmuje również sprawdzanie dokumentacji pod kątem jej poprawności formalnej. W razie wykrycia nieprawidłowości wskazywane są środki, które pomogą je usunąć.

regeneracja wałów

Firma Certech wyspecjalizowała się w regeneracji wałów, nanoszeniu powłok chromowych i wolframowych oraz w natrysku cieplnym metali i ich stopów. Regeneracja wałów pozwala na powtórne wykorzystanie tych drogich elementów, które zużywają się w czasie wieloletniej, intensywnej pracy. Wały napędowe są stosowane w samochodach ciężarowych i dostawczych, mających napęd na tylne koła lub na obie osie. Stosuje się je także w pojazdach osobowych. Są one także wykorzystywane w autobusach, maszynach rolniczych, ładowarkach, koparkach i w wielu pojazdach specjalistycznych. Wały napędowe znoszą bardzo duże obciążenia w czasie pracy i muszą pracować w oleju, który musi być terminowo wymieniany. Regeneracja wałów polega na odnowieniu ich zębatek, połączeń, obudowy, filtrów olejowych, a nawet na nałożeniu na nie nowej warstwy metalu. Po zastosowaniu nowego oleju, zregenerowany wał napędowy będzie pracował tak, jak nowy. Dzięki regeneracji można sporo zaoszczędzić i wykorzystywać samochód, pojazd specjalistyczny lub maszynę jeszcze przez wiele lat.

Play-lotto - zrealizuj swoje najskrytsze marzenia
brak zdjęcia

Marzeniem wielu z nas jest tak skreślić odpowiedni zestaw liczb, by zgarnąć wygraną w dużej kumulacji oferowanej w polskim lotto. Przed niemal każdym losowaniem ustawiają się przed kolekturami ogromne kolejki, a każdy ma nadzieję, że to on będzie tym szczęśliwcem, który będzie mógł cieszyć się z głównej wygranej. Na terenie Unii Europejskiej i USA organizowane są podobne loterie, z tym że tam wygrane są o wiele wyższe. Nasz serwis został stworzony z myślą o wszystkich fanach dużych wygranych w lotto. Dzięki rejestracji w nim otwierają się przed tobą możliwości uczestnictwa w grach takich jak choćby power ball. Nasza oferta obejmuje obecnie kilkanaście gier liczbowych z wielu krajów Unii Europejskiej i USA. Power ball jest jedną z najbardziej znanych gier liczbowych, w których można wygrać setki milionów. Daj sobie szansę na tak ogromną wygraną i dostatnie życie. Zarejestruj się w naszym serwisie i po prostu graj.

Skuteczne i przydatne metody zliczania klientów
brak zdjęcia

Inquel to warszawska firma, która oferuje sprawdzone rozwiązania z dziedziny zliczania klientów. Liczenie ludzi ma ogromne znaczenie dla osób, które zarządzają sieciami sklepów i galeriami handlowymi. Dzięki niemu managerowie mogą na bieżąco analizować zainteresowanie klientów placówkami, ich reakcje na nowe kolekcje czy kampanie reklamowe. Liczenie ludzi daje przede wszystkim możliwość maksymalnego zwiększenia zysków firmy z danego punktu sprzedaży. Wszystko dzięki temu, że można na bieżąco kontrolować ilość klientów i współczynniki konwersji, a dzięki temu lepiej dostosowywać placówkę do specyfiki danego, lokalnego rynku. Liczenie ludzi pozwala także na wybór odpowiednich miejsc do prowadzenia działalności. Wiadomo dzięki niemu, czy opłaca się wynajmować powierzchnie sprzedażowe w określonych lokalizacjach. Kiedy dane nie pokrywają się z ofertą operatora galerii, można z nim negocjować ceny za najem, co również jest rozwiązaniem korzystnym dla firmy, która dysponuje twardymi danymi, uzyskanymi dzięki nowoczesnym systemom zliczania klientów.

Ostatnia podróż naszych zmarłych...
brak zdjęcia

Śmierć jest nieuniknioną częścią naszego życia. Jako taka - czeka każdego z nas. Jednak ze śmiercią nie można się łatwo pogodzić. Nigdy też nie jest się na nią w stu procentach przygotowanym. Śmierć, choć nieunikniona - jest dla nas pojęciem obcym, tajemniczym i przerażającym. Śmierć też, poza wymiarem duchowy ma też swój wymiar materialno-fizyczny. Przykre, ale ze śmiercią wiąże się mnóstwo formalności - w tym ta najważniejsza - organizacja pogrzebu. Transport zwłok to jeden z tych obowiązków, których dopełnić trzeba, jeżeli chcemy, by nasz zmarły spoczął w miejscu innym, niż to, w którym spotkała go śmierć. Czasami w grę wchodzi również transport zwłok zza granicy. Nikt przecież nie chce zostawić swojego ukochanego zmarłego w obcym kraju i w obcej ziemi. Jednak taki transport obwarowany jest wieloma przepisami - lepiej jest zlecić go profesjonalistom, którzy wszystkie formalności załatwią już za nas.

Więcej z tej kategorii: 0 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19